شتاب آموز - مقدماتی لاراول

مقدماتی لاراول

(مقدماتی)
ثبت نام تمام شد
image

معرفی دوره

لاراول چیست؟

لاراول یک فریم ورک php بر پایه معماری MVC است که با پیاده سازی نیاز های رایج تولید وب اپلیکیشن ها، شما را از نوشتن دوباره آن ها بی نیاز می‌کند. این فریمورک با داشتن ابزار های فراوان، سرعت، زمان و هزینه تولید محصول را بسیار کاهش داده و به شما را برای ساخت محصولات بزرگتر آماده می‌کند.

در این دوره شما کار با لاراول 8 را آموزش خواهید دید.

 

چرا لاراول؟

 1. معماری MVC

ویژگی هایی چون راحتی، توسعه پذیری، مشارکت پذیری و جلوگیری از تکرار خود این معماری را جزء محبوب ترین معماری های دنیای وب تبدیل کرده. لاراول با پیاده سازی این معماری به بهترین نحو شما را از باز‌نویسی آن بی نیاز کرده.

 1. موتور قالب Blade

این ابزار با داشتن سینتکس آسان و به شما کمک می‌کند تا متن و مولفه  های گرافیکی از جمله صفحات  HTML را بدون هیچ محدودیتی به کاربران وبسایت لاراولی خود نمایش دهید.

 1. دستورات Artisan

شما با دستورات cli قدرمتمند لاراول می‌توانید در کمترین زمان و با حفظ ساختار برنامه ی خود، Model،  Controller و View مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

 1. ارتباط با دیتابیس از طریق Eloquent ORM

شما از طریق Eloquent ORM در لاراول می‌توانید با هر دتابیسی بدون نیاز به بازنویسی query ارتباط برقرار کنید. همچنین روابط مختلف مدل ها را بدون دردسر برقرار کنید.

 1. جامعه قوی برنامه نویسان

با توجه به شهرت بالای لاراول در طول چند سال گذشته، این فریمورک توانسته برنامه نویسان زیادی را جذب کند و خیلی از مشکلاتی که ممکن است شما در طول کار با لاراول به آن بر بخورید با یک جستجوی ساده در سایت های پرسش و پاسخ برنامه نویسی قابل حل است.

 

پیش نیاز ها:

 • آشنایی با HTML و CSS
 • آشنایی با PHP
 • آشنایی با مفاهیم OOP
 • آشنایی با Composer

سرفصل ها

اساتید دوره

images

پارسا قلی پور

برنامه نویس Full stack
 • تاریخ شروع دوره: 1400/7/1
 • جلسه: 11 جلسه
 • دسته بندی: طراحی صفحات وب

برای مشاوره میتوانید با ما تماس بکیرید تا شمار رو راهنمایی کنیم

مشاوره 09113707857