دوره های برنامه نویسی اندروید

دوره طراحی وب مقدماتی

اگر به تازگی به برنامه نویسی علاقه مند شده اید و یا مدت کمی است که برنامه نویسی را آغاز کرده اید و نمیدانید که از کجا مسیر یادگیری برنامه نویسی را شروع کنید , پیشنهاد شتاب آموز به شما یادگیری دوره طراحی وب مقدماتی است. برنامه نویسی وب به دلیل جذابیت و راحتی نسبی آن نسبت به سایر حوزه های برنامه نویسی همیشه یکی از قدم های مفید و مثبت برای ابتدای مسیر دانشجویان تازه کار این رشته بوده است .

  • 40 ساعت
  • 20 جلسه
  • مقدماتی

دوره طراحی وب مقدماتی :

در دوره حضوری طراحی وب در گرگان، که توسط آموزشگاه شتاب‌آموز برگزار می‌شود، به دانشجویان آموزش اصولی و عملی زبان‌های نشانه‌گذاری HTML و CSS به همراه آموزش مقدماتی جاوااسکریپت ارائه می‌شود. این دوره آموزشی شامل پروژه‌های عملی و کاربردی برای تقویت مهارت‌های طراحی وب دانشجویان است که آنها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.

 

 

هدف دوره طراحی وب مقدماتی :

هدف اصلی این دوره آموزشی طراحی وب مقدماتی در گرگان همچنین این است که با استفاده از تمامی موضوعات موردنیاز برای پیاده‌سازی یک قالب طراحی وب، یک برنامه آموزشی جامع ارائه دهد. این دوره، دانشجوان را با ساخت وب‌سایت‌های حرفه‌ای با استفاده از تمامی دستورات و المان‌های مناسب و حیاتی HTML/CSS آشنا می‌کند. به همراه انجام پروژه‌های کاربردی، دانشجوان با روش‌های طراحی قالب‌ها آشنا می‌شوند. این دوره شامل آموزش تمامی جوانب برنامه‌نویسی وب ظاهری ، زبان‌های برنامه‌نویسی وب ( مقدماتیhtml/css + javascript )، روش‌های کسب درآمد از برنامه‌نویسی وب و سایر موضوعات مرتبط است. تمامی موضوعات روز دنیا و مطالب ضروری برای تسلط و آمادگی دانشجوان برای ورود به بازار کار نیز در این دوره آموزشی قرار دارد.

 

از آنجا که این دوره حرفه‌ای در شتاب‌آموز آموزش داده می‌شود و به دانشجوان امکان آموزش طراحی وب‌سایت از سطح مبتدی تا پیشرفته را به صورت حضوری فراهم می‌آورد، انتخاب این دوره می‌تواند برای علاقمندان به حوزه طراحی وب یک گزینه عالی باشد.

 

دوره طراحی وب مقدماتی با استفاده از روش‌های آموزشی تعاملی و کاربردی، به دانشجویان کمک می‌کند تا مفاهیم پیچیده طراحی وب را به صورت ساده و قابل فهم فرا گیرند. این دوره شامل مواردی همچون طراحی ریسپانسیو و واکنشگرا نیز می‌شود.

 

در طول این دوره چه می آموزید ؟

در طول این دوره آموزشی، دانشجوان فرصت خواهند داشت تا به صورت عملی از مفاهیم آموخته شده استفاده کرده و تمرین‌های عملی انجام دهند تا مهارت‌های خود را تقویت کنند. همچنین، با تکنیک‌های به روز و اصول بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها آشنا خواهند شد تا بتوانند وب‌سایت‌هایی با عملکرد بالا و سئوی بهینه ایجاد کنند.

 

با شرکت در این دوره و همچنین اتمام مسیر یادگیری شما در نقشه راه برنامه نویسی شتاب آموز ، دانشجوان می‌توانند به عنوان یک طراح وب حرفه‌ای با مهارت‌های لازم برای توسعه و پیاده‌سازی وب‌سایت‌های مدرن و خلاق مسلط شوند. این امکان را به آنها می‌دهد تا در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات از فرصت‌های شغلی بیشتری بهره‌مند شوند و به کسب مهارت‌های جدید و پیشرفته در حوزه طراحی و توسعه وب پرداخته و خود را بازارپسند کنند.

ویژگی های دوره
  • حضوری
  • ضبط ویدئو جلسات
  • پروژه محور
http://shetabamooz.com/storage/8/Screenshot_2024-06-26-13-38-14-041_app.rbmain.a.jpg

میثم دیباکار

مدرس دوره طراحی وب شتاب آموز

معرفی مدرس

مدرس دوره طراحی وب شتاب آموز


ارسال نظر
سوالات متداول
Ask Your Question
عکس دوره طراحی وب مقدماتی شتاب آموز

3,500,000 هزار تومان

اطلاعات دوره

  • جلسات 20
  • ساعت 40
  • سطح مقدماتی
  • مدرک فنی و حرفه ای