دوره های برنامه نویسی وب

دوره vue js

دوره فریم ورک vue js ادامه و تکمیل کننده دوره های طراحی وب مقدماتی و پیشرفته بوده که تمام احتیاجات شما برای تبدیل شدن به یک frontend developer برطرف میکند .

  • 32 ساعت
  • 16 جلسه
  • پیشرفته

آموزش ویو جی اس (vue js) در گرگان :

این دوره در جهت یادگیری فرانت اند برای علاقه مندان به این حوزه است ، شما در این دوره علاوه بر یادگیری بهترین محیط توسعه زبان جاوا اسکریپت تبدیل کد ها به nuxt نیز آموزش داده شده است تا علاوه بر یادگیری فریم ورک ویو جی اس کدنویسی استاندارد در جهت بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو مثل گوگل (SEO) در ساختار پروژه ها رعایت شود

 

Vue.js چیست ؟ کمی با ویو جی اس آشنا شویم

Vue.js، یک فریمورک جاوا اسکریپتی بسیار محبوب است که برای توسعه رابط کاربری (UI) در سال ۲۰۱۴ معرفی شد. از Vue.js برای طراحی و توسعه رابط کاربری نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های وب و موبایل استفاده می‌شود. این فریمورک امکان ساخت وب‌سایت‌های تک صفحه‌ای (SPA) را نیز فراهم می‌کند. Vue.js از ساختار کامپوننتی برای ساخت وب‌اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کند که به شما امکان می‌دهد به راحتی و با سرعت بالا به توسعه برنامه‌های وب بپردازید.

 

در Vue.js، شما می‌توانید کامپوننت‌های مختلف را ایجاد کرده و آن‌ها را به یکدیگر متصل کنید تا یک وب‌اپلیکیشن کامل را بسازید. این استفاده از ساختار کامپوننتی به شما امکان می‌دهد قسمت‌های مختلف اپلیکیشن را به صورت مستقل توسعه دهید و باز استفاده از کامپوننت‌ها زمان و هزینه توسعه را کاهش دهید.

 

Vue.js دارای ابزارها و ویژگی‌هایی است که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا برنامه‌های تحت وب قدرتمند، با کیفیت بالا و بصری زیبا را ایجاد کنند. همچنین، جامعه فعال و پشتیبانی قوی از Vue.js، امکان یادگیری و استفاده از آن را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند.

 

اگر قصد دارید یک تجربه کاربری مشابه اپلیکیشن‌های دسکتاپ یا موبایل را به کاربران وب‌سایت خود ارائه دهید، Vue.js یک گزینه بسیار مناسب و قدرتمند است که به شما کمک می‌کند این هدف را به راحتی و با کیفیت بالا تحقق بخشید.

 

پیش نیاز های دوره :

همان ظور که در بالا اشاره شد این دوره مناسب برای کسانی است که به پیاده سازی و توسعه فرانت یک وب سایت علاقه دارند ، پیش نیاز های این دوره داشتن دانش و مهارت بالا در زبان های Html/Css و javascript است که شتاب آموز در دوره های طراحی وب مقدماتی و طراحی وب پیشرفته این پیش نیاز را به خوبی رفع میکند .

ویژگی های دوره
  • حضوری
  • پروژه محور
  • ضبط ویدئو جلسات دوره
http://shetabamooz.com/storage/7/ovfA7ykG2jv9b6OEEnyqalsjqMcIQZs38vEH1T96.jpg

سعید دهقان

مدرس دوره طراحی وب شتاب آموز

معرفی مدرس

مدرس دوره طراحی وب شتاب آموز


ارسال نظر
سوالات متداول
Ask Your Question
عکس دوره ویو جی اس در گرگان شتاب آموز

3,000,000 هزار تومان

اطلاعات دوره

  • جلسات 16
  • ساعت 32
  • سطح پیشرفته
  • مدرک فنی و حرفه ای